FSMVÜ | Meslek Yüksekokulu
 
Anasayfa  |   İletişim  | EN
Meslek Yüksekokulu
YÖK ATLAS
Adalet
Adalet (Burslu)
Adalet (% 50 İndirim)
Adalet (% 25 İndirim)
Adalet (İ.Ö)
Adalet (Burslu) (İ.Ö)
Adalet (% 50 İndirim) (İ.Ö)
Adalet (% 25 İndirim) (İ.Ö)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Burslu)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (% 50 İndirim)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (% 25 İndirim)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (İ.Ö)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (Burslu) (İ.Ö)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (% 50 İndirim) (İ.Ö)
Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri (% 25 İndirim) (İ.Ö)
Çocuk Gelişimi
Çocuk Gelişimi (Burslu)
Çocuk Gelişimi (% 50 İndirim)
Çocuk Gelişimi (% 25 İndirim)
Çocuk Gelişimi (İ.Ö)
Çocuk Gelişimi (Burslu) (İ.Ö)
Çocuk Gelişimi (% 50 İndirim) (İ.Ö)
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
Müdürümüzden Mesaj

 

Üniversite adayı değerli gençler,

 Mesleki eğitimin niteliği ülkemizin kalkınması ile doğrudan ilişkilidir. Uzun vadeli istihdam ve kalkınma planlamasında meslek yüksekokullarının önemli bir rol üstleneceğiniz düşünüyoruz. Bu amaçla kurulduğumuz günden bu yana mesleki eğitimin kalitesini yükseltmek amacıyla önemli çalışmalar yürütüyoruz. Eğitim müfredatından uygulamaya, yabancı dil eğitiminden kişisel gelişim eğitimlerine varıncaya kadar öğrencilerimizin mezun olduklarında sahip olmaları tüm mesleki ve bireysel özellikleri onlara kazandırmak amacıyla akademisyenlerimizle ve sektör temsilcileri ile birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Öğretim üyelerimizin birikimini ve dinamizmini işbirliği içinde olduğumuz kuruluşların talepleri ile birleştirerek öğrencilerimize teorik ve pratik eğitimi birlikte sunuyoruz.

           Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Meslek Yüksekokulu bünyesinde açtığımız programlar öğrencilerimize geniş iş imkânları sunan programlardır. Adalet mezunlarımız Adalet Bakanlığı'na bağlı kurumlar ile özel hukuk kurumlarında, Çocuk Gelişimi mezunlarımız Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı kurumlar ile özel eğitim kurumlarında, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri mezunlarımız ise istihdam protokolümüz olan Türk Hava Yolları başta olmak üzere diğer havayollarında çalışmaktadırlar. Her geçen yıl istihdam edilen mezun sayımızda artış görülmektedir. Mezunlarımızın artan başarısı mesleki eğitim noktasında bizi motive eden en temel hususların başında gelmektedir.

         “Özgün ve nitelikli mesleki eğitim” vizyonuyla yürüttüğümüz eğitim faaliyetlerimizin farkını daha yakından görmek ve incelemek için; tüm üniversite adaylarını web sitemizi incelemeye, eğitim mekanımız olan Haliç Yerleşkemizi ziyaret edip uygulama alanlarımızı (Uçak Uygulama Atölyesi Mock-up, Drama ve Tiyatro Atölyesi, Klavye Uygulama Atölyesi) görmeye, öğrencilerimiz ve akademisyenlerimizden bilgi almaya ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Meslek Yüksekokulu mezunu olmanın avantajını yaşamaya davet ediyoruz. 

 

Dr. Öğr. Üyesi İlhami DANIŞ
MYO Müdürü

 
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi